Montaż kontenerów

Dbamy o to, by nasza oferta była jak najbardziej kompleksowa. Niewątpliwym priorytetem naszej firmy jest zadowolenie Klientów, dlatego dostarczamy usługi, które są w stanie maksymalnie odciążyć ich z obowiązków związanych z zakupieniem kontenerów magazynowych. Dlatego HT-Box jako polski producent tych rozwiązań nie tylko zajmuje się ich tworzeniem, ale również transportem oraz montażem. Na naszych produktach znamy się jak nikt inny, dlatego zamontowane przez nas obiekty są w pełni funkcjonalne oraz od razu gotowe do użytkowania. Jeżeli chcą Państwo szybko cieszyć się w pełni funkcjonalnym kontenerem składanym, oferowany przez nas montaż to świetne rozwiązanie dla Państwa.

Zapewniamy, że oferowana przez naszą firmą usługa montażu składanych kontenerów magazynowych realizowana jest w sposób fachowy i sprawny. Najpierw zajmujemy się projektowaniem i produkcją zamówionego przez naszego Klienta kontenera, a następnie przechodzimy do dalszych etapów. Korzystając z naszych specjalnie przystosowanych pojazdów i możliwości przewozimy kontener w miejsce wskazane przez Klienta, a następnie nasi specjaliści zajmują się jego prawidłowym montażem. Oczywiście wymienione przez nas usługi są dobrowolne i jeżeli nasi Klienci posiadają odpowiednie środki do przewozu zakupionych kontenerów, dajemy im taką możliwość.

Dzięki szerokiemu zakresowi naszych usług, korzystający z naszej oferty Klienci wiedzą, że mają do czynienia z profesjonalną firmą. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny – nie tylko na etapie projektowania naszych składanych kontenerów magazynowych, ale również pod względem miejsca transportu produktów oraz ich montażu w miejscu przeznaczenia. To wszystko połączone z faktem, iż nasze produkty cechują się wysoką odpornością na zniszczenia, uszkodzenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne sprawia, że działalność HT-Box zdecydowanie wyróżnia się w branży.

Niewątpliwie z naszej oferty mogą skorzystać zarówno Klienci indywidualni, jak i biznesowi. Składane kontenery magazynowe wykorzystywane są głównie w branży budowlanej, przemysłowej, ale również stosuje się je np. jako przydomowe garaże.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o usłudze montażu – serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Pracownicy naszej firmy na pewno wyczerpująco udzielą wszelkich wyjaśnień.