Transport kontenerów do Klienta

Chcą Państwo mieć do swojej dyspozycji przestrzeń do przechowywania własnych wyrobów, maszyn o małych gabarytach, materiałów budowlanych lub jakichkolwiek innych produktów? Nasza firma proponuje wysokiej jakości, kontenery budowlane oraz magazynowe, które doskonale sprawdzą się w tej roli. Jednak świadczone przez nas usługi nie kończą się na produkcji i obróbce takich kontenerów. W trosce o wygodę naszych Klientów oraz z uwagi na to, że nie każdy dysponuje odpowiednimi pojazdami do transportu, co mogłoby utrudnić skorzystanie z naszych usług, oferujemy również przewóz zamówionych kontenerów w miejsce wskazane przez naszego Klienta.

Profesjonalizm i bezpieczeństwo

Do naszej dyspozycji posiadamy specjalistyczne pojazdy, które umożliwiają nam w sposób bezpieczny oraz sprawny realizować przewóz kontenerów. Nasze produkty zawsze są odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu przyjeżdżają do Klienta w nienaruszonym stanie. Dodatkowo posiadają one specjalne otwory, które umożliwiają nam ich sprawne przetransportowanie z miejsca na miejsce.

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, którzy wiedzą, że dla nas najwyższym priorytetem jest zawsze pełne zadowolenie Klienta. Właśnie dlatego dbamy nie tylko o jakość samych wyrobów, ale również wszystkich związanych z nimi usług – w tym także transportu.

Jak rozpocząć współpracę?

Aby skorzystać z naszych usług wystarczy wybrać odpowiedni typ kontenera (o długości 1,5 m, 3 m, 4,5 m lub 6 m) i skontaktować się z naszą firmą. Miło nam poinformować, że realizujemy również niestandardowe zamówienia po uprzedniej konsultacji.

Dzięki temu, że nasze kontenery są składane piętrowo oraz posiadają odpowiednie otwory, jesteśmy zawsze w stanie bezpiecznie je przewieźć do Klienta. Dodatkowo dzięki odpowiedniej wysokości profilu podłogowego nasze kontenery można transportować również na wózkach widłowych. Zadbaliśmy o to, by nasza oferta była w pełni kompleksowa i dopracowana w każdym szczególe, dzięki czemu jesteśmy w stanie świadczyć usługi dla wszystkich Klientów.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania – zapraszamy do kontaktu. Z wielką przyjemnością udzielimy wyczerpujących wyjaśnień.