+48 504 322 402 info@ht-box.com

kontenery, Self Storage

HT-BOX jest marką z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki blach i wszelkiego rodzaju metali.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji składanych kontenerów magazynowych, które mają szeroką gamę zastosowań m. in.: place budowy, self storage, zakłady przemysłowe, przydomowe garaże.

Oferujemy również profesjonalny montaż naszych kontenerów magazynowych w miejscu docelowym, przez kadrę specjalistów. Przyjeżdżamy na wyznaczony teren i w ciągu kilkunastu minut montujemy kontenery, które od razu są gotowe do pracy.

Zakres zleceń, które wykonujemy.

Realizujemy również zlecenia na kompleksową obróbkę metalu CNC i konwencjonalną. W swoich usługach posiadamy: cięcie laserowe, gięcie, frezowanie, toczenie, szlifowanie oraz malowanie proszkowe. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu w pełni kompleksową obsługę. Nie boimy się żadnych zleceń, a naszą pracę wykonujemy szybko i niezwykle dokładnie.

Dostarczamy rozwiązania dla self storage.

Nasza firma zatrudnia wykwalifikowanych pracowników, dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym. Posiadamy własne biuro konstrukcyjne, które może realizować swoje projekty na własnej, nowoczesnej narzędziowni. Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać wysokim oraz różnorodnym wymaganiom Klientów. Dodatkowo bez najmniejszych problemów możemy przygotować kontenery, które znajdą swoje zastosowanie w strefie self storage.

Profesjonalna współpraca z przedsiębiorcami.

Nasze zaplecze produkcyjne pozwala na swobodne i terminowe realizacje projektów. Mogą Państwo liczyć na doradztwo oraz całkowicie indywidualne podejście. Gwarantujemy wysoką wytrzymałość naszych rozwiązań, dzięki temu będą Państwo korzystać z nich przez wiele lat. W celu omówienia szczegółów zachęcamy do kontaktu.

Zaufali nam

Sprzedanych kontenerów

Rodzajów kontenerów

Minut składania kontenera

warianty kolorów