Kontenery magazynowe

Kontener magazynowy to sprawdzony i bezpieczny sposób na przechowywanie dowolnych przedmiotów. Sprawdzają się przede wszystkim na budowie, ale także w przydomowym ogródku. Na co zwrócić uwagę przy wyborze metalowych boxów?

Zastosowanie kontenerów magazynowych

Kontenery mają za zadanie chronić przechowywany ładunek przed wpływem czynników atmosferycznych oraz dostępem osób nieuprawnionych do zgromadzonej zawartości. Kontenery magazynowe są wykonane z wytrzymałej blachy, a podłogi z impregnowanego drewna, dzięki czemu są trwałe i szczelne.

Kontenery są konstruowane w taki sposób, aby można je było swobodnie ustawiać jeden na drugim. Mogą być przewożone wózkami widłowymi albo przy pomocy dźwigu, dlatego z takiego rozwiązania chętnie korzysta branża budowlana.

Kontenery magazynowe – szeroka oferta

W naszej ofercie znajduje się kilka wariantów kontenerów magazynowych oraz magazyny samoobsługowe. W zależności od ilości oraz wielkości ładunku możesz wybierać spośród różnych rozmiarów kontenerów. Każdy nasz produkt został wyposażony we wzmocnione drzwi zwiększające poziom bezpieczeństwa magazynowanych przedmiotów. W projekcie uwzględniono również rynnę, która zabezpiecza wnętrze przed wodą opadową. Na życzenie Klienta istnieje możliwość zamontowania sztaby antywłamaniowej czy podjazdu, który ułatwi załadunek i rozładunek kontenera.

Montaż kontenera jest banalnie prosty i zajmuje niewiele czasu. Co więcej, kontener magazynowy dostępny w naszej ofercie może być wielokrotnie składany i rozkładany, co znacznie ułatwia jego transport.

Kontener magazynowy – cena

Od czego zależy cena kontenera magazynowego? Główny wpływ na ostateczny koszt produktu ma rozmiar. Kolejnym czynnikiem wpływającym na cenę jest wyposażenie boxa w dodatkowe funkcjonalności takie jak zabezpieczenia antywłamaniowe czy montaż schodów.

Szukasz solidnych kontenerów magazynowych? Już teraz zapoznaj się z naszą ofertą. Jeśli interesują Cię też inne konstrukcje takie jak kontenery budowlane oraz kontenery do przechowywania rzeczy i skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania!