O firmie

 

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą rodzinną ze 100% polskim kapitałem. Od kilku lat zwiększamy sprzedaż na rynku, oferując własne produkty i usługi, a także pomoc przy projektach inwestycyjnych. Jesteśmy pionierem w produkcji polskich składanych boxów magazynowych. Wyróżniamy się wysoką jakością i profesjonalizmem. Oferujemy szeroki zakres usług, dążąc do pełnego zadowolenia klienta. Oprócz standardowej pomocy przy zamówieniach, można skorzystać także z naszej wiedzy o gospodarowaniu gruntów czy zarządzaniu wynajmem boxów w branży Self–Storage. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów w oraz fachową i kompleksową obsługę w zakresie załadunku, transportu, rozładunku oraz montażu. Dla inwestora współpraca z HT-BOX.COM to nie tylko zakup kontenera. To zdobycie Partnera, dostępu do naszej wiedzy, doświadczenia i pomocy na każdym etapie inwestycji.

Zakres zleceń

Mimo tego, że naszą główną profesją jest produkcja kontenerów samoobsługowych, to dla naszych klientów świadczymy również wiele innych usług. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy na zamówienie wykonują różnego rodzaju obróbki CNC zarówno kompleksowe, jak i konwencjonalne. Realizowana przez nas obróbka CNC obejmuje usługi takie jak: toczenie, szlifowanie, malowanie proszkowe, frezowanie, gięcie, a także laserowe cięcie. Szeroki zakres usług oraz realizujący je specjaliści sprawia, że świadczymy je kompleksowo i profesjonalnie.

Dostarczamy rozwiązania
dla Self-Storage

Chcąc w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów zainwestowaliśmy w nowoczesny park maszyn i dobrze wykwalifikowanych pracowników. Dzięki czemu możemy tworzyć własne projekty oraz dopasowywać je do wymagań klientów. Wykonywane przez nas kontenery mogą mieć różne zastosowania. Doskonale wiemy jak wzrasta popularność Self Storage, dlatego przygotowujemy kontenery również dla tej branży.

Profesjonalna współpraca
z przedsiębiorcami

Zależy nam na tym, aby klienci korzystający z naszych usług otrzymali kontenery, które w pełni odpowiedzą na ich oczekiwania. Dlatego też do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, a dzięki temu, że dysponujemy dużym zapleczem produkcyjnym możemy swobodnie i terminowo realizować nawet dużą liczbę zleceń. Sprzedajemy produkty, które są trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu będą sprawdzać się przez wiele lat. Przekonaj się sam!

Zaufali nam