boxy Self Storage

 

HT-BOX.COM jest marką z wieloletnim doświadczeniem w zakresie obróbki blach i wszelkiego rodzaju metali.

Nasza firma specjalizuje się w produkcji składanych boxów magazynowych, które mają szeroką gamę zastosowań.

Oferujemy również profesjonalny montaż naszych boxów  w miejscu docelowym, przez kadrę specjalistów. Przyjeżdżamy na wyznaczony teren i w krótkim czasie montujemy kontenery, które od razu są gotowe do pracy.

Zakres zleceń

Mimo tego, że naszą główną profesją jest produkcja kontenerów samoobsługowych, to dla naszych klientów świadczymy również wiele innych usług. Zatrudniamy profesjonalistów, którzy na zamówienie wykonują różnego rodzaju obróbki CNC zarówno kompleksowe, jak i konwencjonalne. Realizowana przez nas obróbka CNC obejmuje usługi takie jak: toczenie, szlifowanie, malowanie proszkowe, frezowanie, gięcie, a także laserowe cięcie. Szeroki zakres usług oraz realizujący je specjaliści sprawia, że świadczymy je kompleksowo i profesjonalnie.

Dostarczamy rozwiązania
dla self storage

Chcąc w pełni odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów zainwestowaliśmy w nowoczesny park maszyn i dobrze wykwalifikowanych pracowników. Dzięki czemu możemy tworzyć własne projekty oraz dopasowywać je do wymagań klientów. Wykonywane przez nas kontenery mogą mieć różne zastosowania. Doskonale wiemy jak wzrasta popularność Self Storage, dlatego przygotowujemy kontenery również dla tej branży.

Profesjonalna współpraca
z przedsiębiorcami

Zależy nam na tym, aby klienci korzystający z naszych usług otrzymali kontenery, które w pełni odpowiedzą na ich oczekiwania. Dlatego też do każdego z nich podchodzimy indywidualnie, a dzięki temu, że dysponujemy dużym zapleczem produkcyjnym możemy swobodnie i terminowo realizować nawet dużą liczbę zleceń. Sprzedajemy produkty, które są trwałe i wytrzymałe, dzięki czemu będą sprawdzać się przez wiele lat. Przekonaj się sam!

Zaufali nam