Usługi wspomagające self-storage

SYSTEM DO ZARZĄDZANIA

Zaprojektowany i stworzony przez nas software STORJAY.COM daje wiele możliwości w zakresie zarządzania wynajmem kontenerów i powierzchni magazynowych Self–Storage. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie www.storjay.com lub pod numerem telefonu +48 507 508 611.

  • Zarządzanie WYNAJMEM powierzchni magazynowych;
  • Automatyczne generowanie FAKTUR;
  • Automatyczne rozliczanie PŁATNOŚCI;
  • POWIADOMIENIA systemowe.

www.storjay.com

 

WSPARCIE

ARANŻACJI DZIAŁKI POD SELF–STORAGE

Wiedząc jak trudno wyobrazić sobie  końcowy wygląd projektu, wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów poprzez wprowadzenie usługi aranżacji działki.

Nasz zespół pomoże i zaproponuje optymalne wykorzystanie przestrzeni i dobór odpowiednich magazynów do konkretnej lokalizacji.

SKORZYSTAJ Z NASZEGO DOŚWIADCZENIA I ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ:
+48 504 322 402 lub +48 790 211 600

 

System zarządzania dostępem

System generujący kody dla klientów miasteczek  Self Storage.

System ten jest kompleksowym narzędziem automatycznej kontroli dostępu. Jest  to rozwiązanie Twoich problemów w obszarze efektywnego zarządzania dostępem nie tylko dla Twoich gości czy najemców ale także współpracowników i podwykonawców. W oparciu o terminarz rezerwacji i nadane uprawnienia, automatycznie generuje indywidualne kody dostępu do placów.

Ochrona

Pomożemy Ci chronić Twój obiekt w oparciu o najnowsze technologię

Zapewniamy ochronę całego obiektu w postaci monitoringu i obecności alarmów, również przeciwpożarowych.

Za każdym razem dostosowujemy projekt systemu ochrony oraz system alarmowy do specyfiki obiektu, zgodnie z analizą aktualnych i potencjalnych zagrożeń oraz potrzeb i wymagań danego Klienta

Bramy i ogrodzenia

Montaż bramy i ogrodzenia na terenie nowego miasteczka kontenerowego Self-Storage to usługa zapewniająca bezpieczeństwo i kontrolę dostępu dla klientów przechowujących swoje rzeczy.

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż, gwarantujący solidność i estetykę wykończenia, dostosowany do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dzięki naszym usługom, użytkownicy mogą mieć pewność, że ich mienie jest odpowiednio zabezpieczone, co zapewnia spokój i komfort korzystania z magazynu Self-Storage. 

Przygotowanie placu

Szukasz pomocy w przygotowaniu gruntu?
Zadzwoń, a rozwiążemy twój problem!