BLOG

 

Zarządzanie SELF STORAGE

sie 15, 2023

Podejmując pierwsze kroki w biznesie Self Storge warto pomyśleć o efektywnym zarządzaniu boxami oraz powierzchnią magazynową.

Zwykle oprogramowanie takie to oparty na chmurze software do zarządzania obiektami współpracujący z inteligentnym CRM i dedykowanym pulpitem nawigacyjnym z rozwiązaniami takimi jak rezerwacja online, przetwarzanie płatności, interaktywna mapa jednostek i zaawansowane raporty. Na tej podstawie opracowaliśmy nasz autorski program, do zarządzania powierzchnią magazynową i biznesem SELF STORAGE.

Jakie są zatem zalety naszego programu StorJay?:

  • działa w dowolnej przeglądarce internetowej, dzięki czemu można go obsługiwać na każdym urządzeniu podłączonym do sieci.
  • działa na wszystkich systemach operacyjnych i nie ma konieczności instalacji dodatkowego oprogramowania.
  • jest responsywny co znaczy, że szerokość ekranu dostosowuje się do wyświetlacza telefonu lub tabletu.
  • zapewnia bezpieczeństwo danych, ponieważ połączenia są szyfrowane, aby przesyłać dane w bezpieczny i zgodny z prawem sposób.
  • jest wyjątkowo przyjazny dla użytkownika i może być opanowany przez każdego w bardzo krótkim czasie.

StorJay pozwala na szybkie wyszukiwanie pustych boxów, a następnie oferowanie ich klientom. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, za pomocą kilku kliknięć można wygenerować umowę, fakturę czy dodać nowego klienta.

Oprócz tego, zarządzać boxami można z dowolnego miejsca – także kilkoma lokalizacjami naraz.

Aby przekonać się jak bardzo intuicyjny jest to program, firma oferuje 14 dni darmowego okresu próbnego, podczas którego w pełni można poznać wszystkie funkcje oprogramowania. W razie wątpliwości i problemów, można liczyć na pomoc techniczną pracowników.

Więcej szczegółów przedstawimy już wkrótce.